Контакти

Про нас

наш директор

Масаж - це справа мого життя.

Я довго мріяв про справу, яку захочу робити усе своє життя, яка буде приносити справжнє задоволення. Мистецтво масажу мені передав вчитель, який від душі любив його і посвятив себе йому. Саме він і заснував салон "Кожум'яка".
Я дійсно знайшов те, що шукав! Це величезна насолода ділитися з вами тим, що надихає мене самого. Щиро хочу, щоб ви відчули цю енергію, яку несе в собі масаж!
Кожум'яка - це справа мого життя, яка надзвичайно захоплює мене.
Я радію, коли бачу, як масаж приносить легкість у тілі та усмішку на обличчі. Бог створив людей красивими і мені приємно допомагати підтримувати, відновлювати і підкреслювати їх природню красу!

Тарас Цимбрак

  • +38 067-183-95-33
  • kozhumiaka@gmail.com

Дзвоніть зараз і отримайте безкоштовну діагностику та кваліфіковану консультацію.

Сезон дивовожних знижок !
наша чудова команда

Ми знаємо як вам допомогти

Наша переконаність грунтується на 11 роках результативного досвіду!

Home

Ольга Павлик

Масажист, фахівець душу Шарко

Home

Анатолій Татарський

Масажист, фахівець душу Шарко

Home

Олександра Золотухіна

Масажист

Що люди кажуть:

Відгуки клієнтів

Home

Надія Резнік

мама чотирьох дітей

Для мене було неочікуваним, що душ Шарко дасть такий хороший оздоровчий ефект. Я прийшла у салон з метою ожити після зими, а отримала значно більше. В мене була проблема зі здоров’ям: ліва нога, стопа була завжди холодною, сильно мерзла. Душем Шарко мені гарно промасували ногу і я більше не відчуваю холоду у нозі. Таким результатом я була дуже здивована і задоволена. А крім цього, ще й об’єми зайвої ваги зійшли. Я себе почуваю ожившою і бадьорою. 

Home

Руслан Мамедов

студент

 Салон крутий! Якщо ще піду кудись на масажні процедури, то лише сюди. Крім того, що тут професійний сервіс, тут ще й працюють прекрасні люди. Вперше прийшов на масаж спини і кедрову бочкову сауну, бо хотів покращити здоров’я і самопочуття, розслабити напружені м’язи спини. Після сауни і гарного масажу відчув таку легкість, справжній релакс! Я у захваті. «Кожум’яка» — ви круті!!!

Home

Юлія Цьона

клієнт

Дуже хороший салон! Затишно, дружньо та прекрасний душ Шарко. Чудовий результат!

Home

Анна Верес

клієнт

Прекрасний персонал і якісний масаж! Дякую  🙂

Home

Ольга Добрянська

лікар

Хочу подякувати салону «Кожум’яка» за чудовий масаж і душ Шарко. Вперше я звернулась у салон, коли мала сильні головні болі, втому, запаморочення, зниження працездатності. Вже після першого сеансу я почувала себе легко і бадьоро. Після курсу масажів і душу Шарко у мене пройшли усі симптоми, які мене хвилювали. Мене вразив привітний і дуже ввічливий персонал, якість наданих послуг, завжди все вчасно і без затримок. В салоні дуже чисто і затишно. Чудова затишна атмосфера змушує мене повертатись саме в салон «Кожум’яка» неодноразово. Тут дарують здоров’я і красу. Рекомендую!.

Дзвоніть

Замовляйте безкоштовну діагностику опорно-рухової системи та шкіри обличчя

та отримайте кваліфіковану консультацію фахівця